Kontakt

Adresa

Rr. Vaso Pasha Nr. 7 (ish blloku), Tirana, Albania

Tel

+355 4 2270967

+355 68 2026118

+355697636666

E-mail

Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Na ndiqni

Regjistrohuni për të mësuar tendencat e fundit nga Ardi Borova!

Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.