____________________________
Produkte
____________________________
Slider

Stilime - Femra

aqua_re_mineralizzante_stilim_kujdesi_per_floket_ardi_borova

AQUA RE-MINERALIZZANTE

2 000,00 Lek secili 125 ml


Specifikime

 • Aqua Re-Mineralizzante është suplement shtesë gjallërues përmes veprimit të tij:
  - Siguron mbrojtje të përditshme të flokëve.
  - Bën fijet e flokëve më të forta dhe më elastike.
  Flokë të dobësuar dhe të thatë.
 • - Spërkateni në flokë të lagur
  - Stilojini
  Përdorni së bashku me dhe pas Energy Bath.
  Produkti mund të përdoret si një alternativë ndaj një kondicioneri në rastet e sebumit të tepërt sepse siguron veprim qetësues pa rënduar flokët.
  Aplikohet para lyerjes së flokëve më "uniform".
 • Aqua Re-Mineralizzante është gjithashtu një pjesë e Primaria, linja e produkteve që kujdesen për shëndetin e flokëve dhe kokës, formuluar me ekstrakte natyrore dhe Redoxina®, është pa paraben.
 • Regjistrohuni në buletinin tonë

  Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.