____________________________
Produkte
____________________________
Slider

Stilime - Femra

correttore_della_texture_stilim_kujdesi_per_floket_ardi_borova

CORRETTORE DELLA TEXTURE

2 000,00 Lek secili 200 ml


Specifikime

 • Korrigjues i strukturës, zbut flokët përmes veprimit të tij
  - Mbështjell çdo bosht të flokëve.
  - Lë flokët me efekt kadifeje. Flokë të padisiplinuar, për persona që gjithmonë i duan flokët e tyre të përsosur, mbron dhe ndihmon në stilimin.
 • Vendoseni produktin në flokë të larë të lagur të thatë
  - Përhapeni në mënyrë të barabartë përgjatë gjithë gjatësisë deri në skajet.
  Për të menaxhuar kaçurrelat, lereni të thahet në ajër. Për një efekt të butë, kriheni me furçë.
 • Pasuruar me disa përbërës aktivë që së bashku kryejnë funksione që ndihmojnë flokët
  - Aloe Vera ka një efekt qetësues dhe tregohet për skalpin e tensionuar dhe të sensibilizuar.
  - Guar Gum (produkt i bimës Guar) zgjidhet dhe qetëson Ristrukturimet dhe forcon boshtet e flokëve, duke i bërë flokët të mëndafshtë.
 • Regjistrohuni në buletinin tonë

  Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.