____________________________
Produkte
____________________________
Slider

Shampo - Femra

bodifying_shampoo_shampo_kujdesi_per_floket_ardi_borova

BODIFYING Shampoo

2 500,00 Lek secili 250 ml


Specifikime

  • Shampo BODIFYING i jep dendësi dhe një efekt të plotë flokëve të hollë, hidraton dhe përmirëson pamjen e flokëve. I lë flokët jashtëzakonisht të shkëlqyeshëm dhe të plotë, pa i rënduar ato. Produkti është ideal për flokë të hollë.
  • Vendosni një sasi prej 5ml në flokë për një gjatësi të mesme, e cila korrespondon me rreth 50 aplikime në total për 250ml, dhe 150 aplikime për 750ml.
  • Acacia Collagen: veprim hidratues dhe gjenerues i flokëve. Kompleksi i proteinave të grurit: veti hidratuese për lëkurën e kokës dhe lëvoren e flokëve. Shton trupin në flokë pa krijuar grumbullim. Derivati i acidit eikosanoik: rikthen mjedisin natyror lipofilik në sipërfaqen e flokëve për më shumë shtytje dhe shkëlqim.
  • Regjistrohuni në buletinin tonë

    Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.