________________
Produkte
_______________
Slider

Shampo - Femra

supreme_shampoo_shampo_kujdesi_per_floket_ardi_borova

SUPREME SHAMPOO

2 500,00 Lek secili 250 ml


Specifikime

  • Shampo hidratuese me shkumë të butë dhe kompakte ideale për të pastruar të gjitha llojet e flokëve sidomos nëse ekspozoheni në diell. I bën flokët më të fortë dhe të shëndetshëm, me një efekt të kontrollit të kohës.
  • Vendosni një sasi prej 10 ml në flokë me gjatësi mesatare, të cilat do të korrespondojnë me 25 aplikime në total për sasinë 250 ml.
  • Vaj argani: veprim i fortë antioksidues, i pasur me acide yndyrore. Panthenol: garanton hidratim afatgjatë, mbron flokët nga agjentët e jashtëm. Filtra UV: mbroni flokët nga rrezet UV.
  • Regjistrohuni në buletinin tonë

    Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.