____________________________
Produkte
____________________________
Slider

Produktet

shampoo_tonificante_shampo_per_meshkuj_kujdesi_per_floket_ardi_borova

SHAMPOO TONIFICANTE

2 500,00 Lek secili 250 ml


Specifikime

 • Tonifying Shampoo është shampoja profesionale për burra që përmes veprimit të saj
  - Pastron
  - Mban rrënjën e fortë dhe fibrat e flokëve të shëndetshme
  Gjithashtu, ka një efekt antioksidant.
  Përdorim i përditshëm për flokët dhe skalpin e burrave.
 • Vendosni një sasi të vogël të produktit në flokë të lagur.
  - Masazhoni butë.
  - Pastaj shpëlaje.
  Përsëriteni sipas nevojës.
 • Pasuruar me disa përbërës aktivë që së bashku kryejnë funksione që ndihmojnë flokët. Veçanërisht:
  - Proteinat e orizit me veprime ushqyese dhe riparuese.
  - Vaj orizi me veti ushqyese, mbrojtëse dhe hidratuese.
  - Panthenoli (Provitamin B5) me veprim të fortë hidratues, parandalon thyerjen e flokëve.
 • Regjistrohuni për të mësuar tendencat e fundit nga Ardi Borova!

  Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.