________________
Produkte
_______________
Slider

Produktet

keratin_recharge_shampoo_ph6_shampo_kujdesi_per_floket_ardi_borova

KERATIN RECHARGE SHAMPOO PH 6

2 500,00 Lek secili 250 ml


Specifikime

 • Keratin Recharge Shampoo pH 6 është shampoja keratin që mund, përmes veprimit të saj
  - Hidraton dhe rimineralizon skalpin e kokës.
  - Pastron butësisht dhe thellë flokët.
  Rekomandohet për flokë kaçurel, të elektrizuar.
 • Vendoseni në flokë të lagur.
  - Masazhojini butë
  - Pastaj shpëlajini
  Pas përdorimit të Keratin Recharge Shampoo pH 6 aplikohet Keratin Recharge Conditioner pH 4 në flokët e larë të tharë, kështu sugjerohet të përfundohet trajtimi.
 • I pasur me përbërës aktivë që së bashku kryejnë funksione që ndihmojnë flokët.
  - Redoxina®: përbërës aktiv i përbërë nga alga Klamath dhe aminoacidet keratin me veprim kundër plakjes
  - Trace Minerals.
 • Regjistrohuni në buletinin tonë

  Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.