________________
Produkte
_______________
Slider

Produktet

bagno_purificante_allargilla_bianca_shampo_kujdesi_per_floket_ardi_borova

BAGNO PURIFICANTE ALL'ARGILLA BIANCA

2 500,00 Lek secili 250 ml


Specifikime

 • Shampo PURIFICANTE ALL'ARGILLA përmes veprimit të saj
  - Pastron thellë duke balancuar sebumin e tepërt
  - Refreskon
  - Pastron
  Përdorimi i rregullt balancon sebumin e tepërt.
  Rekomandohet për skalp që ka sebum të tepërt dhe flokë të yndyrshëm.
 • Vendoseni në flokë të lagur
  - Hidhni një sasi të vogël në flokë të lagur
  - Masazhojeni kokën
  - Shpëlajeni
  Duhet të përdoret së bashku me White Clay Purifying Mask.
 • Pasuruar me disa përbërës aktivë që së bashku kryejnë funksione që ndihmojnë flokët.
  - Argjila e bardhë në mënyrë efektive thith sebumin e tepërt me një efekt mat.
  - Ekstrakti i arrës siguron aktivitet anti-inflamator dhe pastrues.
  - Vajrat thelbësorë të mentes dhe portokallit dezinfektojnë, freskojnë dhe tonifikojnë lëkurën e kokës duke e lënë atë të ushqyer dhe të pastër.
 • Regjistrohuni në buletinin tonë

  Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.