____________________________
Produkte
____________________________
Slider

Produktet

bagno_igienizzante_allo_zinco_py_shampo_kujdesi_per_floket_ardi_borova

BAGNO IGIENIZZANTE ALLO ZINCO PY

2 500,00 Lek secili 250 kg


Specifikime

 • Zinc PY Sanitizing Bath përmes veprimit të saj
  - Pastron thellë skalpin
  - Luftoni zbokthin
  - Parandalon në mënyrë efektive kruajtjen dhe lëkurën e thatë.
  Rekomandohet për skalp të thatë.
 • Vendoseni në flokë të lagur dhe skalp.
  - Shkundni mirë para përdorimit
  - Masazhojeni butësisht
  - Shpëlajeni
  Përsëriteni sipas nevojës.
 • Pasuruar me disa përbërës aktivë që së bashku kryejnë funksione që ndihmojnë flokët.
  - Zinku Pirithione ndihmon në ekuilibrimin e procesit të shkallëzimit dhe favorizon frenimin e inflamacionit përgjegjës për zbokthin.
  - Panthenol (Provitamin B5) me veprim të fortë hidratues, parandalon thyerjen e flokëve.
 • Regjistrohuni në buletinin tonë

  Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.