________________
Produkte
_______________
Slider

Produktet

bagno_vita_shampo_kujdesi_per_floket_ardi_borova

BAGNO VITA

2 500,00 Lek secili 250 ml


Specifikime

  • Bagno Vita është shampo që me formulimin e saj të butë - Pastron thellë flokët - Lan dhe zbut flokët - Ndihmon në mbajtjen e shkëlqyeshme të flokëve me acide të butë frutash dhe acid laktik Flokët marrin një vitalitet të ripërtërirë, duke u bërë më të butë, më të fortë dhe me trup të plotë. Për flokë të thatë dhe të lyer.
  • Vendoseni në flokë të lagur - Hidhni një sasi të vogël në flokë të lagur - Masazhoni skalpin - Shpëlajeni Sugjerohet për përdorim së bashku me Maskën Silk Nutrient dhe trajtimin e lëndëve ushqyese për flokë të lyer me të thatë.
  • Pasuruar me disa përbërës aktivë që së bashku kryejnë funksione që ndihmojnë flokët. - Acidet e butë të frutave rikthen nivelin perfekt të lagështisë, duke përmirësuar elasticitetin e fibrave të flokëve. - Panthenoli (Provitamin B5) me veprim të fortë hidratues, parandalon thyerjen e flokëve.
  • Regjistrohuni në buletinin tonë

    Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.