____________________________
Produkte
____________________________
Slider

Produktet

100_rasta_gum_stilim_kujdesi_per_floket_ardi_borova

100 RASTA GUM

1 500,00 Lek secili 100 ml


Specifikime

 • 100 Rasta Gum është një dyll natyral i fortë dhe me një pamje të thatë që përmes veprimit të tij
  - Krijoni një pamje të përkohshme të Rasta dreadlocks
  - Formëson dhe mbron flokët duke i dhënë strukturë të mirëpërcaktuar dhe të fortë
  Nuk lë mbetje.
 • Aplikojeni në flokë të thatë dhe formojeni siç dëshironi.
  - Fërkoni një sasi të vogël midis duarve tuaja.
  - Përhapeni atë në mënyrë të barabartë në flokët tuaj.
  Për t'i dhënë dyllit një efekt fiksues më të butë, me dhe përziejeni fuqinë ekstreme të shkëlqimit me Drops Light.
  Ajo hiqet lehtësisht duke përdorur shampo.
 • Xhel i pasuruar me disa përbërës aktivë që së bashku kryejnë funksione që ndihmojnë flokët.
  - Kremi kundër diellit mbron nga rrezet UV.
  - Përzierje e lipideve me mjete formuese që veprojnë shpejt pa i rënduar flokët.
 • Regjistrohuni në buletinin tonë

  Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.