________________
Produkte
_______________
Slider

Produktet

bagno_di_energia_shampo_kujdesi_per_floket_ardi_borova

BAGNO DI ENERGIA

2 500,00 Lek secili 250 ml


Specifikime

  • BAGNO DI ENERGIA është një pastrues i thellë me veprim energjik dhe tonifikues, i indikuar për shampo të shpeshtë, që përmes veprimit të tij mund të: - Tonifikojë skalpin e kokës - Rikthejë vitalitetin në flokë të dobët. Flokë të dobësuar dhe të thatë.
  • Vendoseni në flokë të lagur - Masazhoni butë. - Pastaj shpëlajeni. Përsëriteni vetëm sipas nevojës. Përdoret së bashku me Re-Mineralizing Water, mbron dhe jep elasticitet. Në mëngjes ose gjatë ditës i përdorur së bashku me Detoxifikues Tonic, ai relakson dhe hidraton lëkurën e kokës së stresuar.
  • Pasuruar me disa përbërës aktivë që së bashku kryejnë funksione që ndihmojnë flokët - Ekstrakt Guarani: tonifikon skalpin e kokës dhe u jep gjallëri flokëve të dobësuar. - Acidi laktik zbut flokët dhe i mban të lagur.
  • Regjistrohuni në buletinin tonë

    Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.