____________________________
Produkte
____________________________
Slider

Produktet

4_tame_it_stilim_kujdesi_per_floket_ardi_borova

4 TAME IT!

2 000,00 Lek secili 150 ml


Specifikime

 • 4 TAME IT! Është kremi kundër rrahjeve lagështisë, i cili përmes veprimit të tij:
  - Zbut flokët madje edhe flokët e trashë dhe të padisiplinuar
  - Mbron stilimin e flokëve nga koha e lagësht
  - Lë flokët e butë dhe me shkëlqim gjatë gjithë ditës.
  Mund ta përdorë kushdo qe ka flokë kaçurrela ose të djegur, për t’i mbajtur të butë edhe me lagështirë të lartë. I përshtatshëm për të dy stilet kaçurrelë dhe të drejtë.
 • Krem i lëngshëm për stilim, i lehtë për t’u aplikuar në flokë, i pasur me disa përbërës aktivë që së bashku kryejnë funksione që ndihmojnë flokët
  Silikone funksionale: mbuloni flokët me film duke i bërë ato të butë dhe zvogëloni cërcërjen.
  Polimer: mbajtje e butë.
 • Regjistrohuni në buletinin tonë

  Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.