____________________________
Produkte
____________________________
Slider

Produktet

37_prep_it_stilim_kujdesi_per_floket_ardi_borova

PREP IT!

2 500,00 Lek secili

Specifikime

 • Rekomandohet për flokë të imët që nuk kanë qendrueshmëri ose për këdo që dëshiron një stilim natyral.
 • Locion para stilimit në një solucion alkooli, pa gaz, i pasuruar me disa përbërës aktivë që së bashku kryejnë funksione që ndihmojnë flokët.
  Polimer: mbajtje e butë, ndihmon për të ruajtur pamjen tuaj
  Silikone funksionale: i mban flokët të butë dhe me shkëlqim pa i rënduar
  Krem kundër diellit: mbrojtje UV.
 • Regjistrohuni në buletinin tonë

  Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.