________________
Produkte
_______________
Slider

Produktet

dermopeeling_shampoo_shampo_kujdesi_per_floket_ardi_borova

DERMOPEELING SHAMPOO

2 500,00 Lek secili 300 ml


Specifikime

  • Dermopeeling Shampoo është një shampo e butë eksfoliant, e cila përgatit lëkurën e kokës dhe gjëndrën e flokëve për të marrë trajtimin kundër rënies së flokëve; hidraton dhe qetëson lëkurën e kokës. Problemet e lidhura me rënien e flokëve.
  • Aplikoni Dermopeeling Shampoo në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht dhe më pas shpëlajeni. Përdorni duke alternuar me Stimulating Hair Bath.
  • Panthenol: veprim zbutës dhe lehtësues. Ndihmon lëkurën e kokës në ruajtjen e niveleve natyrore të lagështisë. Derivat i farave të palmës ekuadoriane: ka një efekt eksfoliant shumë të butë. Liron skalpin e kokës nga sebumi i tepërt, duke e përgatitur atë për të marrë Stimulating Hair Bath.
  • Regjistrohuni në buletinin tonë

    Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.