________________
Produkte
_______________
Slider

Produktet

stimulating_hair_bath_shampo_kujdesi_per_floket_ardi_borova

STIMULATING HAIR BATH

2 500,00 Lek secili 250 ml


Specifikime

  • Shampo stimuluese që pastron dhe stimulon butësisht lëkurën e kokës ndërsa forcon rrenjën e flokëve. Shampo për rënien e flokëve
  • Vendosni shampon në lëkurën e kokës së lagur. Masazhojeni butësisht derisa të shkumojë. Përdorimi alternativ me shampon Dermopeeling.
  • Vitamina PP: kryen një veprim antioksidues dhe kontraston hiper-prodhimin e sebumit. Ai gjithashtu vepron si një krem hidratues anti-inflamator ndërsa rrit prodhimin e keratinës. Panthenol: falë veprimit të tij të fortë hidratues, zbutës dhe qetësues, përdoret veçanërisht për lëkurën e kokës së thatë ose të irrituar. Ekstrakti i Algave Klamath: ka një funksion rimineralizues dhe antioksidues. Acid laktik: ka veti shtresuese dhe kondicionuese të lëkurës.
  • Regjistrohuni në buletinin tonë

    Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.