________________
Produkte
_______________
Slider

Produktet

instant_dry_shampoo_shampo_kujdesi_per_floket_ardi_borova

INSTANT DRY

2 500,00 Lek secili 200 ml


Specifikime

  • Shampo e thatë për pastrimin e kokës thith sebumin e tepërt, i lë flokët të ndjehen këndshëm dhe të freskëta. Pastron menjëherë skalpin midis çdo larjeje, duke thithur sebumin e tepërt. Ideale për t’u përdorur para stilimit të flokëve.
  • 1. Spërkatni produktin me sasi të vogla duke i ndarë flokët në pjesë. 2. Prisni disa sekonda para se të punoni flokët për të lejuar që produkti të thahet në mënyrë të përsosur.
  • Keratin perimesh: Rrit fuqinë dhe zhdërvjelltësinë e flokëve, duke i bërë flokët më pak të ndjeshëm ndaj stresit mekanik dhe shton shkëlqim. Acidet yndyrore: përmirësojnë aftësinë e luftimit, duke i bërë flokët më pak të ndjeshëm ndaj stresit mekanik dhe shtojnë shkëlqim. Ekstrakti Witch-hazel: veprimi astringent në lëkurën e kokës.
  • Regjistrohuni në buletinin tonë

    Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.