____________________________
Produkte
____________________________
Slider

Lyerja e flokëve - Meshkuj

upgray_gel_bojra_flokesh_per_meshkuj_kujdesi_per_floket_ardi_borova

UPGRAY GEL

2 500,00 Lek secili 80 ml


Specifikime

 • Upgray Gel është xhel profesional për flokë me ngjyra për burra, pa amoniak, me veprim ultra të shpejtë që përmes veprimit të tij:
  - Kamuflon thinjat
  - Kthen ngjyrën e flokëve në tonin e tyre natyror
  Në 5 nuanca: Kafe e errët - kafe - kafe e lehtë - bjonde natyrale - gri e kontrolluar.
 • Për përdorim profesional që duhet të përdoret së bashku me MAN Activator, hollimi 1:
  - Vendosni ngjyrën e flokëve me krehërin e aplikuesit
  - Shpëlajeni dhe më pas lajeni me shampo në fund të procesit
  Koha e procesit
  - 5 minuta për të mbuluar thijat dhe për të bërë ngjyrën origjinale të freskët.
  - 10 minuta ose më shumë për një efekt mbulimi më të lartë.
 • Pasuruar me disa përbërës aktivë që së bashku kryejnë funksione që ndihmojnë flokët. Veçanërisht:
  - Caoforce Complex®, përbërja bimore aktive e zhvilluar përmes kombinimit të 5 esencave bimore: kakao, xhenxhefil, kardamom, piper i bardhë dhe guaranë, me një efekt energjik dhe forcues.
 • Regjistrohuni në buletinin tonë

  Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.