________________
Produkte
_______________
Slider

Produktet

restoring_shampoo_shampo_kujdesi_per_floket_ardi_borova

RESTORING SHAMPOO

2 500,00 Lek secili 250 ml


Specifikime

 • Shampo rigjeneruese, e pasur dhe kremoze për flokë të trashë, të elektrizuar ose të dëmtuar.
  Pastroni flokët e thatë, të trashë, të dëmtuar, të brishtë që kanë nevojë për ushqim. E shkëlqyeshme për flokët mekatë dhe të zbardhur ose përdoret për trajtime kimike ose fizike.
  Për flokët e dëmtuar nga kimikatet dhe agjentët atmosferikë.
 • Përdorni një sasi prej 8ml në flokë me gjatësi të mesmee cila korrespondon me rreth 30 aplikime për 250ml, dhe 90 aplikime për 750ml.
  Vendoseni në flokë të lagur.
  - Përhapni një sasi të mjaftueshme të produktit përgjatë gjithë gjatësisë së flokëve
  - Masazhojeni butë
  - Shpëlajeni
  Përsëriteni sipas nevojës.
  Përdorni së bashku me Concentrated Repair Mask për një trajtim ushqyes, ose si një alternativë me Cosmetic Restructuring Lotion për një trajtim riparues të bazuar në proteina gruri.
 • Esteret e bimëve: përmbahen në sipërfaqen e flokëve për tu mbrojtur nga stresi dhe për të shtuar shkëlqim, krehje dhe forcë.
  Kompleksi i proteinave bimore: shton forcë në flokë.
  Pasuruar me disa përbërës aktivë që së bashku kryejnë funksione që ndihmojnë flokët.
  - Ekstrakt i likenit detar: me efekt antioksidues.
  - Mineralet thelbësore u japin elasticitet fibrave të flokëve, duke shtuar mineralet gjurmë duke i bërë flokët më të fortë dhe më të shëndetshëm.
  - Derivati i kolagjenit i jep trupit flokët dhe shkathtësinë.
 • Regjistrohuni në buletinin tonë

  Behuni pjese e komunitetit tone global me qasje eksluzive ne oferta speciale, lajme dhe ngjarje te fundit.